Українських «туалетних каченят» не пустили до Росії

поділитись

0

320

Росспоживнагляд заборонив ввезення в Росію української побутової хімії. Вона, за словами

Речників російського відомства, не відповідає вимогам Митного союзу та Росії.

Під заборону потрапив засіб для миття скла "Містер Мускул", дезинфікуючий засіб для ванн "Туалетне каченя" та інша побутова хімія.

"Росспоживнагляд ніколи не був структурою, що перевіряє санітарні чи споживчі норми товарів. Інакше б тоді їм довелося б заборонити 70 відсотків продукції власного виробництва. Адже не є таємницею, що мало не всі їхні товари виробляються із порушенням технології. Росіяни навіть, випускаючи автомобільну гуму, порушують технологію. Через це вона зношується швидше, ніж українська, польська чи білоруська", - говорить Максим Слісаренко, менеджер з крупних закупівель торговельної мережі "Епіцентр".

За словами фахівця, нарікань на щойно заборонену українську побутову хімію в різних мережах не було. Вона вироблена за американськими стандартами та рецептурою компанії "Джонсон".

"Це світовий рівень із дотримання безпеки при контакті зі шкірою, і при видаленні бруду. Однак у ситуації з Росією це не головне, бо Росспоживнагляд вже не перший рік виконує політичне замовлення Кремля. Це орган, який ніби то легітимно, вставляє палки в колеса українському бізнесу", - каже менеджер.

Українській владі немає потреби вдаватися до дзеркальних заборон російських товарів. Їхні продажі за минулий рік і так впали на понад 50%.

"І зроблено це було демократичним шляхом без надуманих причин і фіктивних перевірок. Просто люди гидують російськими товарами. Купівля речей із країни-окупанта вже стала правилом поганого тону", - розповідає Максим Слісаренко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Поліція просить допомогти знайти злочинця
0
0
09:37 21.07.2017
Дубинський розповів про найближче майбутнє ПриватБанку
0
0
09:21 21.07.2017
Соліст Linkin Park Честер Беннінгтон наклав на себе руки
0
0
09:13 21.07.2017
Температура повітря в столиці коливатиметься в районі 30-32 градусів з позначкою "плюс"
0
0
09:13 21.07.2017