Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко засумнівався в тому, що в Європейській мовній спілці знайдеться багато друзів Кремля.

А тому не певен, що країні загрожують серйозні санкції, в разі якщо представниця Росії Юлія Самойлова не зможе взяти участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017.

Про це Кириленко заявив 11 квітня в інтерв'ю порталу "Обозреватель".

"Вважаю, що наша позиція буде сприйнята членами ЄМС. Якщо ж після конкурсу виникне питання будь-яких санкцій проти України у зв'язку з неучастю Росії, будемо додатково роз'яснювати ситуацію. Заборона на в'їзд Самойлової може мати якісь наслідки, а може не мати жодних. Для будь-яких негативних наслідків має бути консолідоване рішення ЄМС, а це рішення передбачає спеціальні процедури, голосування", - зазначив віце-прем'єр.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", київських копів переодягнуть в яскраву форму до Євробачення.

Популярні новини зараз
Тепер це з Україною надовго: мешканців нашої країни попередили про "побочку" війни Олександр Усик перед боєм з Джошуа показав, яким тавром помітить супротивника: "Навіть питати не треба від кого" Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще