Пост президента України Петра Порошенко про успішні випробування вітчизняного ракетного комплексу "Вільха" у соцмережах викликав хвилю жвавого обговорення.

Глава держави привітав конструкторське бюро "Луч", яке розробило сучасне озброєння, із завершенням успішних випробувань. Деякі користувачі вирішили пофілософствувати й залишили у коментарях під публікацією прислів'я. Дехто вирішив нагородити президента гучним "титулом"- "Петро Безпощадний".

"Після пострілу згасло Сонце. Не стріляйте в Сонце!" – оригінально прокоментував відео випробування ракетного комплексу один з користувачів.

Але в одному всі дійшли до єдиної думки – потрібно налагоджувати серійне виробництво озброєння для укріплення української армії й залучати до розробок нових зразків зброї талановиту молодь.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в березні українські військові провели випробувальні запуски ракет комплексу "Вільха".

Популярні новини зараз

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще