Український телеведучий Сергій Притула поділився враженнями від травневого вікенду. Цього разу гуморист поїхав на Закарпаття, підкорювати гори.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

Щоб відновити сили після численних гастролів та поїздок на передову, він обрав спокійну місцевість поруч із озером Синевир.

Поблизу знаходиться реабілітаційний центр для ведмедів, тож Притула провідав і їх.

Особливе враження на нього справила ведмедиця Маша, яка тільки нещодавно народила двох дитинчат.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам додали від 214 до 588 грн: хто отримає збільшені виплати "Нам чи не вперше не роздають команди", - журналісти BBC про роль Буданова у розблокуванні роботи парламенту Жорсткі обмеження щодо виплат: більшості заблокують допомогу Долар більше не спасіння? Українців просять відмовлятись від валюти
Показати ще

"Вродила двійко ведмежат від Вінні та вперше вивела їх в люди. Це щось неймовірне. Дякую, Закарпаття! Мандруйте Україною, у нас стільки цікавих місцин", - розчулився шоумен.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Сергій Притула розкрив подробиці своєї волонтерської діяльності та причину регулярних поїздок в зону АТО.