Фахівці американського космічного агентства NASA опублікували захоплюючий знімок, який доводить, що на Марсі існувало життя.

Про це повідомив портал "gogetnews".

Як подивитися на фото, воно зовсім не примітне. Дослідники показали на ньому глиняну долину, яка отримала назву Узбой. Але, як виявилося, кадр доводить, що на цьому місці колись існувала водойма.

На думку вчених, раніше у долині знаходилося озеро чималих розмірів. Саме тому вся її територія виражена шаруватим покривом.

Крім того, фахівці провели аналіз складу глини в Узбої. Експеримент дав підставу стверджувати, що на Червоній планеті дійсно існувало життя.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", уфологи Гарвардського університету засікли сигнали, які, на їхню думку, походять від позаземної цивілізації.[[{"fid":"175140","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"300","width":"600","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]