У вівторок, 4 вересня, Верховна Рада провалила голосування, адже багатьох народних депутатів не було на робочому місці.


“Наш Край” вимагає від Кабміну повного звіту перед початком 9-ої робочої сесії Верховної Ради. Також Кабмін негайно має надати звіт по газовим родовищам, треба визначити, що зараз робиться з ціною на газ. Таку заяву зробив нардеп Сергій Шахов, пише Politeka.

“Під час цих канікул наші волонтери, колеги займалися акцією за непідвищення цін на газ для населення. Вже зібрано більше мільйона підписів з цього приводу. Ми не можемо спостерігати, як Кабмін зазіхає в бік наших іноземних партнерів і просить грошей у МВФ, замість того, щоб шукати резерви в нашій державі для погашення боргів та стримування ціни на газ”, – розповів політик.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще


Також Сергій Шахов звернувся до прем’єра щодо питання субсидій.

“Сьогодні в Україні колапс, практично 60% тих, хто отримував субсидії, стоять під кабінетами й не знають, що робити, пояснень жодних їм не дають, і грошей людям не виділяють. Фактично, півтора мільйони людей залишилися без субсидій”, – повідомив нардеп.


Також Шахов планує до кінця року “дотиснути” законопроект, відповідно до якого олігархи не зможуть відключати газ, щоб люди не залишилися без тепла в домівках.

“Також на часі політичні питання: Центральна виборча комісія, яку вже з лютого не можуть переобрати. Також необхідно проголосувати закон про відкриті списки, адже люди мають знати, за кого вони голосують”, – підсумував народний депутат.