Народний депутат Сергій Шахов у понеділок, 11 червня, із робочим візитом прибув до Черкас.

Лідер партії “Наш край”  відвідав науково-виробничий комплекс “Фотоприлад” та ПАТ «Азот», поспілкувався із керівництвом та працівниками, обговорив проблеми підприємств та в країні в цілому.

Шахов наголосив, що тепер і на Черкащині працюватиме громадська приймальня нардепа за адресою: Святотроїцька, 94. За його словами, у приймальні працюватимуть фахові юристи, які безоплатно допомагатимуть черкащанам.

«Я зараз їжджу по всій Україні, це не передвиборча агітація. Проблеми у всіх людей однакові, не зважаючи на мову чи територію проживання. Головна проблема на сьогодні – це війна. Але ви знаєте, що всі війни починаються і закінчуються в кабінетах, тож поки не відбудеться повного перезавантаження – нічого не зміниться. Це основний меседж на сьогодні», –  сказав нардеп.

Шахов додав, що головне завдання у Верховній Раді – об’єднання мажоритарників, які не виконуватимуть партійні завдання “зверху”, як деякі кишенькові депутати, а йтимуть проти системи.

Сергій Шахов, "Воля народу" 

“У Верховній Раді є так звані “кишенькові” депутати, що перебувають у рабстві в олігархів. Вони голосують лише тоді, коли їх змушують, наприклад, тиснуть на кнопку, щоб підняти тариф на газ, на комунальні послуги”, – заявив Шахов.

За словами депутата, цілі фракції “мають хазяїв”, тому не готові об’єднуватися із колегами заради вирішення важливих питань. Так само, на думку Шахова, несамостійними є і молоді політики, що потрапили до парламенту після Революції Гідності.

“Більшість партій використали у своїх списках військових, що боронили рідну землю. Хлопці, що покинули домівки, сім’ї і пішли на війну, виявились заручниками кулуарних інтриг”, – вважає нардеп.

За словами Шахова, має відбутися повне перезавантаження влади на всіх рівнях, коли депутатами стануть молоді хлопці і дівчата, які не належать до жодних політичних сил, зокрема волонтери, що допомагають Сходу.

«На сьогодні повноцінно не працюють міністерства охорони здоров’я, фінансів, аграрної політики,  інформаційної політики. До влади мають прийти молоді кваліфіковані кадри, а не іноземці”, – констатує Шахов.

Перебуваючи на підприємстві “Азот”, Сергій Шахов зауважив, що в Україні варто заборонити ввіз карбаміду та селітри, щоб вітчизняні підприємства могли не лише триматися на плаву, а й активно розвиватися.

Дивіться: як працюють депутати-мажоритарники, Сергій Шахов

Як повідомляв портал "Знай.ua", у понеділок, 11 червня, в Берліні зустрілися глави МЗС країн нормандської четвірки: Україна, Росія, Франції та Німеччини.