Під час аварії літака на борту перебували троє українців. Зараз їхньому життю нічого не загрожує.

Відомо, що депутата від радикальної партії Юрія Чижмаря, перебувавшого на борту літака Сеѕѕnа, який потрапив у аварію, вже виписали з лікарні.

Юрій Чижмарь

Цю інформацію повідомив генконсул України в Любліні Василь Палюк.

Популярні новини зараз
Мобілізація та оголошення у розшук: на кого полюватимуть ТЦК у жовтні 2025 Нові правила грошових переказів: які суми стануть приводом для перевірки Дату зимових канікул буде змінено: до чого готуватись батькам і школярам Пенсіонерам заборонили одночасно отримувати зарплату та пенсію: кого стосується
Показати ще

Він розповів, що життю ще двох українців нічого не загрожує.

Повідомляється, що всього на борту знаходилося три пасажири. Інцидент стався під час заходу на посадку в аеропорту Ясенка у польському Жешуві.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у суботу, 9 червня, у польському місті Жешув розбився легкомоторний літак, на борту якого перебував народний депутат від Радикальної партії Юрій Чижмарь.

Про це у Facebook повідомив його однопартієць Ігор Мосійчук. За його словами, Чижмар поки перебуває в лікарні.

Польський телеканал TVN24 повідомив, що в Жешуві в місцевому аеропорту розбився легкомоторний літак, зареєстрований в Україні. За даними телеканалу, в літаку знаходилися три людини, всі вони постраждали. Один чоловік отримав серйозні травми і її доставили в лікарню вертольотом. Двох інших забрала "швидка".

Також портал повідомляв про те, що в суботу, 9 червня в канадській провінції Альберта біля міста Ред Дір зійшов з рейок вантажний поїзд, що перевозив нафту сиру. Про це повідомляє місцева поліція. Правоохоронні органи повідомили, що з рейок зійшло сім вагонів. При цьому витік сировини відбувається лише одного з них.

Катастрофа обійшлася без жертв. Необхідності в евакуації місцевого населення також немає, адже аварія трапилася на безпечній відстані від найближчого населеного пункту в досить віддаленому районі.

Також портал повідомляв про те, що жахлива катастрофа сталася в Росії. В небі зазнав аварії легкомоторний літак, який працював на полях. Інцидент стався у Волгоградській області. За даними джерела, в результаті падіння повітряного судна пілот загинув.

"Сьогодні в районі селища Зоря зазнав аварії легкомоторний літак, який проводив запилення полів. Пілот, за попередніми даними, загинув", - повідомили в екстрених службах.