Лідер "Батьківщини" обурилася заявою прем’єра Володимира Гройсмана про те, що він нібито "не винуватий" у майбутньому подорожчанні газу для населення. Адже, за її словами, рішення про підвищення ціни ухвалюватиме саме уряд.

Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook, повідомляється на сайті "Батьківщини".

Юлія Тимошенко наголосила, що посилання на вимоги МВФ насправді є лише відмовкою. Вона переконана, що справжньою метою є монополізація ринку для заробляння надприбутків.

Дії уряду Юлія Тимошенко назвала "злочином проти власного народу". За її словами, "мільйони українців просто не зможуть платити. Їм і зараз немає чим оплачувати комунальні рахунки, навіть до початку опалювального сезону".

Лідер "Батьківщини" попереджає, що бюджет може просто не витримати додаткового навантаження. Адже на цей рік закладено 71 мільярд гривень на субсидії, а до кінця року навіть за чинних тарифів реально знадобиться ще на 7 млрд більше.

Популярні новини зараз
"Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" "Нічого не змінилося": українці заправляють автівки білоруським паливом Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави
Показати ще

"Країну просто руйнують", - підсумовує Тимошенко.