США вирішили поставити агресора Росію на місце і пустили свій військовий корабель проплисти неподалік від спірної затоки Петра Великого, що знаходиться біля берегів російського міста Владивосток. Есмінець USS McCampbell проплив у нейтральних водах, які Росія несправедливо вважає своїми, щоб зменшити морські амбіції РФ і змусити цю країну поважати міжнародне право. Про це йдеться в офіційному повідомленні Військово-морського флоту США, передає видання CNN. Так, міжнародне право гарантує країні володіння 12 морськими милями від її берега, але не далі, однак Росія замахнулася на куди більшу акваторію. Таким чином Сполучені Штати заявили про те, що будуть літати, плавати і діяти скрізь, де це дозволено міжнародним правом.

За словами прес-секретаря Тихоокеанського флоту США Рейчел Макмарр, USS McCampbell пройшов в безпосередній близькості від затоки Петра Великого, щоб кинути виклик надмірним морським претензіями Росії і відстояти права, свободи та законне використання моря, яким користуються Сполучені Штати та інші нації.

Офіційний представник ВМС США підкреслила, що Вашингтон не визнає претензії Росії на водні території, заявивши, що Москва претендує на райони, які набагато далі.

Як раніше повідомляв Знай.uа, водах Середземного моря помічений есмінець США, нашпигований надточними ракетами.

Така інформація стала відома від видання Інтерфакс, яке посилається на моніторингові ресурси переміщення морских судов.

Раніше стало відомо, що США продемонстрували потужне озброєння, яке здатне знищити ракети Путіна за секунду. Так, зазначається, що в демонстрації взяли участі перехоплювачі російських "Кинджалів" і "Авангардов". США начебто серйозно переживають з-за новітнього надзвукового озброєння Російської Федерації. Китай, який займається подібними ж розробками, так само знаходиться під наглядом США. Як зазначається, Штати створили літальний апарат невеликий за розміром, який здатний ліквідувати надзвукові ракети кінетичним перехопленням.

До цього Знай.ua писав, що найпотужніша українська крилата ракета піднялася в небо і потрапила на відео. Так, проходили випробування ракети наземного базування Нептун, розробленою конструкторським бюро Луч. Даний проект проходив незалежно від іноземних комплектуючих.

Також Знай.ua повідомляв про те, що радник президента США з держбезпеки розповів про підготовку до удару по Сирії.