Україна лише почала рух в напрямку децентралізації, який має бути продовжений за нової влади.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook сказав Анатолій Гриценко, привітавши працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

«Україна лише почала рух в напрямі децентралізації. Цю важливу реформу, з певними корективами і конституційними змінами, ми продовжимо», - відзначив лідер «Громадянської позиції».

Він додав, що саме місцеві громади, а не чиновники в Києві чи призначені Києвом, повинні вирішувати, як їм жити та як розпоряджатись коштами.

«Бажаю Вам високо тримати моральну планку, бути чесними – бо Вам жити там, де працюєте. Відповідальними – бо все, що Ви робите, робите і для себе також. Мудрими – бо працюєте з людьми. І ефективними – бо від того, що і як Ви зробите сьогодні, залежить життя Вашої родини, села, селища, чи міста завтра. Попереду в нас з Вами ще багато роботи, важливої й цікавої, а винагородою стане міцна й заможна Україна», - пише Анатолій Гриценко.

Популярні новини зараз
Головне за 30 червня: Порошенка впіймали, Бєдняков відібрав лаври у Притули, Борис Джонсон у небезпеці, а жителі Маріуполя без будинків Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Нагадаємо, команда «Громадянської позиції» продовжить децентралізацію у земельній сфері, якої зараз немає.