Наступний рік або стане переломним для розвитку України, або роком, коли всі економічні перспективи нашої країни будуть остаточно знищені.

Про це в ефірі запорізького регіонального каналу «Телеканал Z» заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

«2019 рік – це рік остаточного вибору: або країна буде далі руйнуватися, і перетворюватися в бідну, нещасну державу. Або, все-таки, ми зможемо реалізувати стратегію, яка базується на Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030» і яка здатна забезпечити бурхливе економічне зростання», – зазначив Сергій Тарута.

Народний депутат також заявив, що крім грамотної стратегії розвитку економіки, Україні необхідні професіонали у владі, які чітко знають, як досягти поставлених цілей.

«Зростання економіки від 10 до 15% на рік означає, що будуть створюватися мільйони робочих місць. Це означає, що повинна підвищуватися заробітна плата і ті, хто виїжджає сьогодні в інші країни почнуть повертатися, щоб будувати тут своє майбутнє. І для цього в Україні є всі умови, потрібно тільки, щоб професійні люди прийшли до керівництва країни, а не робили експерименти над економікою, як відбувається зараз», – резюмував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

Нагадаємо, як раніше заявляв Сергій Тарута, Доктрина збалансованого розвитку «Україна-2030» дає відповіді на найбільш гострі економічні питання держави.

«Розроблена нашою політичною силою Доктрина показує, як можна за короткий термін зробити Україну такою державою, яка почне бурхливо розвиватися. Наше завдання зробити так, щоб Україна увійшла в 30-ку найбільш динамічно розвиваються країн світу», – зауважив Сергій Тарута.

Народний депутат також заявив, що у презентованому ним документі детально описані шляхи розвитку економіки нашої держави та підняття рівня життя українських громадян.

Дивіться: коментар Сергія Тарути

Як повідомляв портал "Знай.ua", ще одна країна відмовила у безвізі українцям.