Колишній депутат російського парламенту Ілля Пономарьов написав у своєму блозі, що після отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля, Лондон вирішив стрімко змінити свою офіційну позицію.

Відомо, що раніше британська влада не пов'язувала резонансні злочини на своїй території з владою РФ, а воліла звинувачувати мафію.

"Чим це загрожує Росії надалі. Тривалими важкими відносинами із Заходом. Зрештою, війна з Україною в їх розумінні – недобре, десь далеко, а ось вбивства (причому суспільно небезпечним способом, як мінімум на межі тероризму), а також вплив на політичні процеси – вони тут, вдома", - пише екс-депутат.

Він зазначає, що політика санкцій проти РФ зараз не дуже ефективна.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Показати ще

"Але англійці можуть робити додаткові кроки щодо блокування якихось угод, ділових контактів, арешти майна та все інше. Вже оголошено про скорочення закупівель газу, що особливо прикро для "Газпрому", який буквально за кілька років з великим трудом зайшов на ринок Сполученого королівства, і зайняв на ньому досить відчутну нішу в 23%", - пояснює Пономарьов.

За його словами, якщо НАТО залучить П'яту статтю (Збройний напад на одну або кількох із країн-членів НАТО в Європі або Північній Америці буде розглядатися як напад на Альянс в цілому. - Ред.) – це буде означати повноцінне повернення Холодної війни та подальший розрив відносин між Росією і Заходом.

"У будь-якому випадку за цей тиск заплатить російський народ. Це скорочення доходів бюджету, а значить, скорочення соціальних та інфраструктурних програм, зростання цін, податків, і неминуче підвищення пенсійного віку", - додав екс-депутат.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Брюсселі був представлений план Єврокомісії, де серед іншого були пункти про спрощення переміщення армії по дорогах і мостах. Причому в короткі терміни. На такі заходи країни ЄС зважилися через загострення відносин з Росією. У плані зазначено намір до максимального спрощення прикордонних формальностей та обладнання дорожнього полотна для перевезення необхідної техніки. Маються на увазі танки та інша важка військова техніка армії. У наступні місяці буде проведена повномасштабна перевірка не тільки шляхів, але і мостів, доріг і залізниць.