«Серед несподіваних висувань у кампанії 2019 - нове ім’я для вищої ліги української політики - громадський активіст Олександр Данилюк. Той що Володимирович, а не Олександрович! Більше відомий як лідер громадянського руху «Спільна справа», доволі радикальна і непоступлива структура, котра яскраво проявилася під час Революції Гідності, але не поспішила конвертувати свій потенціал в політичний результат. Очевидно вичікуючи реального політичного протистояння, а не ігор в політичні «договорняки». Починається зміна поколінь!», - написав політолог Цибулько на власній сторінці в Facebook.

Лідер громадянського руху «Спільна справа», екс-радник міністра оборони України та нинішній очільник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк надав документи в ЦВК, для реєстрації кандидатом на виборах президента. Про це сам Данилюк заявив на власній сторінці у Facebook. Інформацію підтверджують і в прес-службі ЦВК.

Громадський активіст Олександр Данилюк

Сам кандидат відверто заявляє, що його мета «протидіяти спробам російського втручання у виборчий процес та створити передумови до появи в Україні політичної альтернативи. «До виборів залишилось два місяці. Ніяких сюрпризів не очікується. Є визначені лідери. Нам добре відомі їхні переваги та недоліки. Я не маю ілюзій щодо моєї особистої участі в президентських виборах і не збираюсь в них перемагати. Але ми не збираємось бути стороннім спостерігачем тоді, коли вирішується доля України. Росія має безліч інструментів втручання в українські вибори. Ми створимо українські інструменти протидії. Зупинити реванш - наша спільна справа», - коментує своє висування Данилюк.

Адвокат за освітою Олександр Данилюк відомий як активний учасник спротиву владі Віктора Януковича, один з найбільш яскравих та самостійних лідерів Революції Гідності. Власне після акцій його організації по блокуванню та захопленню урядових будівель в січні 2014 року, влада була змушена припинити застосування сили проти протестувальників та амністувати учасників. З початком українсько-російської війни Данилюк зосередився на національній безпеці та обороні, а також на академічному дослідженні та практичній протидії російській гібридній агресії. Більше про Олександра Данилюка в програмі «Досьє» Сергія Руденка.

Популярні новини зараз

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще