Нещодавно Володимир Зеленський, лідер політичного руху "Слугу народу" та кандидат у президенти створив нову антикорупційну програму. Вона поки що недосконала, але комік вже помітив перші прогалини у роботі ключових інституцій.

Після цього українці почали активно обговорювати його ініціативи, а одна з гілок "Зе! Команди" навіть запустила опитування у соціальній мережі:

Зеленський йде у президенти
Зеленський йде у президенти

"Чи підтримуєте ви ідею відправляти один раз на рік усіх чиновників до тюрми, аби вони обдумали свій стиль життя і покращили умови тримання людей під вартою? Залишайте свої відгуки в коментарях", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

І версії посипалися одна за одною. Судячи з коментарів, виборці не надто задоволені ситуацією в Україні, тому що пропозиції суворі, як ніколи.

Зеленський йде у президенти
Зеленський йде у президенти

"Усі чиновники і держслужбовці повинні жити лише в Україні(як і їх діти), вчитися в наших навчальних закладах, лікуватися в звичайних лікарнях,і їздити лише громадським транспортом. А їх заробітна плата повинна бути не більше 10 мінімальних зарплат. І кожен повинен нести кримінальну відповідальність за незаконне збагачення", "Саджати з конфiскацiєю майна. Грошей вистачить розрахуватися з боргами МВФ, ще й залишиться на розвиток", "Нехай кожен чиновник хоча б трохи відчує як живуть звичайні громадяни України. Нехай проїдеться в маршрутці. Нехай полікуються в районній або сільської лікарні; Нехай поживуть на мінімальну зарплату і заплатять за комуналку яка на чверть більше зарплати; Нехай повозять свої сім'ї на ЗАЗах і ДЕО які вони так чуттєво підтримують; Нехай поїдять в армійській їдальні", - пишуть земляки.

Чи не найбільше дісталося Супрун та Гройсману:

Уляна Супрун, її чоловік і Петро Порошенко
Уляна Супрун, її чоловік і Петро Порошенко

"Може бути тоді Уляну Супрун відправлять туди, звідки приїхала .Вона ж гірше ніж Гітлер. На всіх в'язниць не вистачить", "Гройсмана випускати раз на 28 років".

Бували й цілком продумані рішення, наприклад:

Прив'язати зп депутатів до мінімальної зарплати;

заборонити народним обранцям хоча б на час депутатства виїзд за кордон на відпочинок, бізнес зустрічі, виставки та іншу діяльність, за межами держави, не пов'язану з питаннями в Україні

Заборонити отримання освіти близьких родичів депутатів колишніх, нинішніх і майбутніх, які як мінімум не досягли повноліття а то й 21 років.

Зобов'язати депутатів на період депутатства лікується на території держави

прибрати пільги держслужбовцям і інші, залишити тільки соціальні багатодітні, малозабезпечені, чорнобильські, учасника бойових дій і т.д

прибрати поняття службове житло

Дивіться: антикорупційна програма Зеленського

Нагадаємо, Зеленський показав своїх майбутніх виборців. Як повідомляв портал "Знай.ua", Зеленський вийшов на перше місце у рейтингах. Також "Знай.ua" писав, Порошенка намагалися вбити.