На кандидата від політичного руху "Слуга народу" Володимира Зеленського звернулися увагу закордоном. Приміром, в Японії нещодавно вийшов матеріал, котрий доступно пояснює різницю між планами коміка та станом речей в Україні на даний час.

"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)
"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)

"У кінці березня 2019 року відбудуться вибори президента України. Наразі лідер рейтингів — комедіант Зеленський, якому 41 рік. Україна перебуває в стані війни з РФ, рівень життя людей знижується. Зеленський посідає панівну позицію в суспільстві. На кінець січня за Зеленського були готові проголосувати 23%, що більше, ніж за Порошенка, у якого 16%. Порошенко взяв курс на зближення із заходом. Зеленський завоював собі популярність жартами. 2016 р. відбувся показ фільму "Слуга народу", де Зеленський лишив вагоме враження, зігравши роль учителя, який став президентом і зламав політичну систему", - йшлося у матеріалі.

Згадали також японці і про Майдан та прагнення України вступити до Європейського Союзу (ці дві історичні події, до речі, найбільш яскраво представлені у другому сезоні серіалу "Слуга народу"):

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "золотий" Кабмін, затримання голови ДАІ України, водохресні купання та тріумф Макгрегора

Головне за день суботи 18 січня: смуток Богдана, пряник Зеленського, кінець контрабанді та незаконній вирубці лісів

"Чого ви навчаєте дітей?": Потап "вилаявся" на Дорофєєву і Каменських через відверті фото

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

"В Україні 2014 року в результаті протестів була повалена корупційна влада Януковича. Президент Порошенко, взявши курс на інтеграцію з ЄС, підписав угоду про асоціацію, проводив інституційні реформи. Однак покарання корумпованих політиків не відбулося, а народ не відчув настання ери верховенства права та справедливості. І це вплинуло на те, що популярністю користується Зеленський на тлі втрати ілюзій і розчарування мас у політичній системі, де панує та сама політична еліта і фінансові кола", - підкреслили фахівці.

У команді Зеленського назвали такий відгук безумовним проривом, надавши копію матеріалу згаданого видання. У той же час пристрасті довкола третього сезону "Слуги народу" не вщухають.

"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)
"Слуга народу" (комедія "Кварталу 95" із Володимиром Зеленським)

Подейкують, що його "блокували", аби не допустити так званої "незаконної агітації", хоча сам лідер "Кварталу 95" нагадував: зйомки були заплановані задовго до того, як він зібрався балотуватися у президенти України.

Дивіться: "Слуга народу 3", найкращі моменти із Зеленським

Дивіться: Кошовий - відверто про Зеленського


Нагадаємо, стало відомо, хто намагався зашкодити зйомкам серіалу "Слуга народу". Як повідомляв "Знай.ua", стало відомо, ким був Зеленський до та після "Кварталу 95". Також "Знай.ua" писав, що передвиборчу кампанію Зеленського порівняли із серіалом "Слуга народу".