Команда Студії "Квартал 95" випустила документальний фільм про поїздку колег Зеленського в зону АТО під назвою "Душа не пропала".

З перших кадрів Євген Кошовий вітається із бійцями, котрим вони неодноразово допомагали фінансово, а також влаштовували благодійні концерти.

Квартал 95 на Донбасі
Квартал 95 на Донбасі

Вразило побачене на Донбасі головного байкера "Кварталу 95" Олександра Пікалова – розбиті будинки, скрізь ніби пустеля. Від такого будь-кому стане важко на серці, а коли усвідомиш, що у полоні війни живуть ні в чому не винні люди, взагалі сліз не стримати.

Квартал 95 на Донбасі
Квартал 95 на Донбасі

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Підкорює джунглі та розкішні яхти: син мера Коломиї Олег Станіславський пішов стопами Тищенка та втік на Балі Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час
Показати ще

Від звичних костюмів коміків не лишилося й сліду. Вони приїхали сюди непримітними, у повсякденному одягу і намагаючись посміхатися бійцям, хоча знають, як це важко – не видати свого страху і реальних переживань.

Квартал 95 на Донбасі
Квартал 95 на Донбасі

"Було класно, було добре…Було відчуття того, що є ким пишатися", - зазначив Зеленський

Квартал 95 на Донбасі
Квартал 95 на Донбасі

Солдати також трималися з оптимізмом. Інакше у такій обстановці просто не вижити. Потрібно завжди зберігати силу духу і бути готовим у будь-який момент захищатися. Всі вони різного віку, хтось призвався замолоду, були й постарші, але ніхто не думав повертатися додому, доки не настане мир.

Дивіться: Квартал 95 в АТО

Дивіться: "Душа не пропала", повна версія (Квартал 95, прем'єра – 21.02 о 18:00)

Нагадаємо, армія Зеленського вийшла на вулиці.

Як повідомляв "Знай.ua", Трамп написав листа Зеленському. Також "Знай.ua" писав, що Мочанов розповів про лідера Кварталу 95.