Кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко підписала Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з Федерацією роботодавців та Об’єднанням організацій роботодавців України.

Про це повідомляє Батьківщина.

Виступаючи 23 лютого на форумі «Україна. Світові виклики. Глобальні зміни» у Києві, лідер «Батьківщини» закликала промисловців і підприємців спільно розробити національний план повернення країни до життя.

«Або національні, інтелектуальні, професійні еліти зараз зіб’ються у справжню зграю і разом збудують свою країну, або ми в цьому світі просто не виживемо, нас асимілюють зі всіх сторін. Часу в нас нема. Ми втратили 28 років», – констатувала Юлія Тимошенко.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Вона нагадала, що освіта і наука – це пріоритет Нового курсу України, який буде реалізовуватися з перших хвилин після обрання її Президентом.

«Україна втрачає конкуренцію в глобальному світі, насамперед, конкуренцію за людину. Тому треба максимально використовувати інтелектуальний і професійний потенціал, який ще не покинув країну. А це 200 тисяч людей, які мають найвищий рівень інтелекту, це вчені, айтішники, математики. Це і є наш шанс увійти в мейнстрім Четвертої промислової революції», – переконана Голова партії.

Лідер «Батьківщини» висловила надію на те, що після підписання Меморандуму разом із роботодавцями буде сформовано єдину непохитну команду порятунку країни: «У нас є 37 днів до виборів. У нас з вами є час об’єднатися, створити робочі групи та прийти до кінця передвиборної кампанії з усіма правильними кроками, які треба робити негайно. Повірте, ми зможемо, як повоєнна Німеччина, за 5 років поставити країну на ноги».

Зупинення масового відпливу робочої сили та зменшення обсягів трудової міграції, виведення української продукції на конкурентний рівень, 2 млн нових робочих місць в високопродуктивному секторі економіки, підвищення темпів зростання економіки на рівні не менше 7% – цього прагнуть досягти роботодавці України. І саме такі наміри чітко прописані в Новому курсі Юлії Тимошенко.

«Альтернативи зміні якості існуючої системи не існує. Вибори – це єдиний шанс змінити все в межах Конституції. У нас немає запасу часу і запасу міцності з точки зору чергових експериментів. Право на помилку просто відсутнє», – наголосив Президент УСПП, голова об’єднання організацій роботодавців України Анатолій Кінах.

Зі свого боку голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник закликав лідера «Батьківщини» не соромитися захищати на всіх рівнях інтереси України, зокрема на переговорах з МВФ.

А роботодавці допомагатимуть реалізовувати Програму кандидата в Президенти Юлії Тимошенко.

«Ми дуже хочемо, щоб коли вас обернуть Президентом, ви знайшли політичну волю відстоювати інтереси України. Нам, роботодавцям, це дуже потрібно!» – наголосив Дмитро Олійник.

Зазначимо, що Федерація роботодавців та Об’єднання організацій роботодавців України налічують 8, 5 тис. підприємств, де працює понад 7 млн людей.

Текст Меморандуму та додаток до нього.