У випадку, якщо Володимир Зеленський зніме свою кандидатуру з виборчих перегонів, то в нього не залишиться ніякої перспективи. Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко.

Відомий український політолог, історик та письменник Кость Бондаренко дав прогноз на президентські вибори, які відбудуться в Україні вже через 10 днів та розповів про те, що на його думку, відбувається в головах тих кандидатів, яких ми називаємо головними претендентами на найвищий пост в країні.

Про все це Кость Бондаренко розповів в інтерв'ю головному редактору видання "Хвиля" Юрію Романенку.

"Три основні кандидати надіються на те, що вони вийдуть у другий тур. І в нас вперше ситуація, коли ми не знаємо, хто виходить в другий тур. Інші ж кандидати думають про політичну осінь і про те, які будуть розклади і з чим можна прийти на осінні вибори (парламенські – ред.) тобто більшість кандидатів розглядають президентську кампанію, як перший етап парламентської"

Ключовими гравцями президентських перегонів є Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко, Петро Порошенко і Анатолій Гриценко. Кость Бондаренко назвав головні дилеми, які стоять перед кожним з цих кандидатів.

Популярні новини зараз

Українці поділилися неймовірно красивими кадрами першого снігу, давно такого не було: "зачаровує"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

Зокрема, перед Зеленським стоїть гамлетівське питання.

"Дилема для Зеленського – гамлетівська: бути чи не бути. І що робити з цим добром. Зрозуміло, що Зеленський – фігура далеко не самостійна. З оного боку. Але з іншого – це фігура досить жорстка. Він досить жорсткий, як людина, який не терпить над собою якогось керівництва. І, відповідно, для нього питання стоїть в тому, чи йти йому до кінця", - зазначив політолог.

У той же час, політолог не вважає зняття Зеленського з виборчих перегонів чимсь фантастичним. Адже будь-яка дія в політиці має свою ціну, каже Бондаренко. Він припускає, що "ті, які його висували і просували і всіляко старались йому допомогти, можуть піти на якісь домовленості чи то з Порошенком, чи то з Тимошенко, та спробувати зняти Зеленського з виборів. Та Володимир, на думку політолога, може "заарканитися" і "тупнути ногою".

Кость Бондаренко також назвав головних акціонерів корпорації "кандидат Володимир Зеленський". На його думку, Ігор Коломойський тут має всього 30%. Набагато більше акцій у Валерія Хорошковського, у Віталія Антонова і цілого ряду бізнесменів "вищої руки". "І я не здивуюсь, якщо у Сергія Льовочкіна", -додав політолог.

У той же час Кость Бондаренко вказав на те, що у випадку, якщо Зеленський зніме свою кандидатуру, то в нього нема ніякої перспективи, і він це розуміє.

"Якщо Зеленський зніметься, якщо він на це піде, він підставить всіх, хто в нього повірив і більше він не зможе претендувати ні на що не лише в політиці, він не зможе претендувати навіть у своєму традиційному бізнесі. Це буде його банкрутство і як політика, і як актора, і як менеджера. Тому він чудово розуміє, що для нього – це серйозна ставка", - зазначив політолог.

Нагадаємо, журналісти видання НВ привідкрили завісу "несмішних" зв'язків відомого гумориста Володимира Зеленського, якого називають найбільш рейтинговим кандидатом на пост глави держави.

Як повідомляв портал Знай.ua, експерт розповів про роль Зеленського в політиці

Також Знай.ua писав, Арсен Аваков оцінив шанси слуги народу на президентських виборах