«Для цього в неї є команда, стратегія і політична воля втілити її в життя», - цитує експерта Мацієвського сайт «Соцпортал.інфо».

Він переконаний, що врятувати країну може тільки сильний політик, який має чітку програму дій, успішний досвід управління країною й професійну команду. Із лідерів соцопитувань таку тріаду пропонує тільки Юлія Тимошенко.

Політичний клімат він охарактеризував так: «Попри усі махінації президентській команді не вдається досягнути бажаних результатів – Петро Порошенко посідає лише третє місце у президентській гонці. Про це свідчать соцопитування одразу декількох авторитетних служб. Упевнено лідирує Юлія Тимошенко».

Відповідно до досліджень міжнародної аналітично-консультативної компанії Gallup, торік Україна посіла перше місце у світі за рівнем недовіри до влади – довіряють лише 9%. Експерт Сергій Мацієвський переконаний, винна в цьому рейтингу чинна влада.

«Це «лідерство» ми тримаємо другий рік поспіль. Тільки 9/100 довіряють владі. Народ розчарувався у нинішній владі на чолі з Президентом і прагне змін. Люди розуміють, що Україна перед загрозами, тому не можна залишати все, як є. Ворог надто зухвалий, а криза – надто глибока!», - зазначає Мацієвський.

Популярні новини зараз

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Показати ще

Він не виключає спроб фальсифікацій виборів: «Усвідомлюючи, що чесним шляхом чинному Президентові вибори не виграти, його команда стала вдаватися до фальшування та підкупів. Такі факти чи не щодня викривають ЗМІ. Про це говорять не лише опозиційні політики, а й навіть міністр внутрішніх справ: вочевидь, такі масштаби вже приховати складно».

Як повідомлялося у ЗМІ, 29 березня о 15 годині Юлія Тимошенко проведе фінальний у першому турі кампанії мітинг, який відбудеться на Михайлівській площі.