Український депутат Сергій Шахов в ефірі "Протистояння" на newsone заявив, що в нашій країні ніхто не проти української мови.

Скандальний політик розповів, що заради власних дітей вивчив мову свого народу.

"Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина. Заради своїх дітей я вивчив українську мову, хоча вся моя родина говорила російською." Сергій Шахов

Сергій Шахов
Сергій Шахов

Крім того, Шахов розповів, як йдуть справи стосовно мовного питання на території східної України.

"По моєму округу - половина Росії, половина України. У сім'ї живе чоловік, який говорить російською і жінка, яка говоре українською. Немає проблема. У село заїжджаєш - українська мова або суржик. В конституції 10 стаття - державною мовою є українська." Сергій Шахов

Сергій Шахов
Сергій Шахов

Свою думку про мову в Україні депутат завершив вельми наболілими питаннями:

"Але сьогодні я хочу у вас запитати, мовою можна сьогодні нагодувати людину чи ні? Можна повернути молодь, яку називають гастробайтерами, які сплачують сюди 11 млрд доларів, їх сьогодні женуть з країни чиновники, які володіють українською мовою? Чи можна мовою знизити ціну на газ, електропостачання, транспорт? Друзі, одумайтесь! Сьогодні День космонавта, так спустіться на землю." Сергій Шахов

Нагадаємо, що Верховна Рада в середу, 10 квітня, мала розглядати поправки до закону, що регламентує функціонування української мови, однак трибуну було заблоковано.

Ситуацію прокоментував народний депутат України (политична сила "Наш край") Сергій Шахов.

"Заблокована трибуна під час виборів президента. Сьогодні парламент не працює. Треба просто поїхати Кабміну, деяким народним депутатам поїхати на Луганщину й подивитися, як зруйнована інфраструктура, що сьогодні робиться з екологією, підтоплюється шахтними водами, провалюються автобуси…", – заявив він.

Сергій Шахов
Сергій Шахов

Як повідомляв раніше Знай.ua, народний депутат України і член партії "Наш край" Сергій Шахов прокоментував скандал, який стався навколо оборонного сектору України. 

Також Знай.ua писав про те, що народний депутат Сергій Шахов підтримав проект кандидата в президенти Володимира Зеленського.