Академічний директор Apsley Business School Себастіан Фуллер відзначив, що вони очікували на успіх поважного професора, адже він є успішним антикризовим менеджером, проте популярність серед студентів та реакція аудиторії перевершили усі сподівання.

«Це велика честь приймати професора Поплавського в Лондонській бізнес-школі «Apsley». Студенти-магістри надзвичайно раді зустрічі із ним та вдячні за можливість послухати його лекції, власну формулу щастя. Це надзвичайна подія та досвід. Ми з нетерпінням чекаємо на новий приїзд професора Поплавського», – сказав Себастіан Фуллер.

Михайло Поплавський також поділився враженнями від лекції та спілкування з лондонськими студентами-магістрами. Він зазначив, що зустріч вийшла за рамки звичайної лекції. Студенти були надзвичайно активні і зацікавлені. Це була відверта дискусія. «Мені цікаво було почути думки молодих людей, поділитись з ними практичним досвідом. В підручниках вони такого не прочитають», – прокоментував Михайло Поплавський.

Популярні новини зараз

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

Галина Полякова розповіла, яким за життя був депутат Антон Поляков

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

На відео з лекції яскраво видно, як радо зустрічають магістри Михайла Поплавського.

«Я отримав величезне задоволення від спілкування зі студентами-магістрами з різних куточків світу (Оман, Індія, Сербія, Чехія, Словаччина, Італія, Польща, Австрія, Боснія і Герцеговина, Туреччина, Велика Британія та ін.) в Apsley Business School (Лондон, Велика Британія). Ми домовилися про обмін студентами. В Університеті культури теж є, чому навчитися і що показати закордонним колегам. Я люблю працювати з молоддю і мені приємно ділитися з ними власним досвідом та знаннями з антикризового менеджменту, піару, брендингу, іміджу і репутації!», – написав у своєму Instagram Михайло Поплавський.