Новообраний президент Володимир Зеленський, під час виступу на українському форумі інтернет-діячів "iForum 2019", заявив, що чиновники та політики в Україні відірвані від сучасних інноваційних технологій

"Говорячи про інновації, говорячи про політику…в принципі чиновники, політики і інновації це абсолютно два різних світи. Є відчуття, що ми живемо на різних планетах – люди з інноваціями і політики". Володимир Зеленський

За словам Зеленського, змінити країну у цьому напрямку можливе лише разом:

"Як правило, чиновники використовують чотири слова – інновація, діджиталізація, гіперлуп і Ілон Маск. І після цих чотирьох слів вони кажуть, "ми все сказали, і треба щось змінювати". Я просто скажу як людина, я особисто нічого не можу змінити, в плані інновації, в плані діджиталізації. Ми тільки можемо це зробити разом".

Крім того, президент показав відео з випробування роботів американської інженерної компанії Boston Dynamics, після чого запропонував подивитися на українських чиновників.

Несподівано для всіх, на екрані з'явилося фото із українським нардепом Олегом Ляшком.

Зеленський підкреслив, що інновації роблять всі процеси прозорими і ефективними, тим самим позбавляючи нечистих на руку чиновників засобів до існування.   

Як повідомлялося раніше, Зеленський зробив важливу заяву на рахунок дострокових виборів в Раду.

Також, важливий проект Зеленського оприлюднили в мережі.