У мережі з'явилася фотографія, на якій глава адміністрації президента Андрій Богдан ставить "ріжки" президенту України Володимиру Зеленському.

Як видно на фото, президент фотографувався зі своїм фанатом на одному з сьогоднішніх заходів. У цей момент до них ззаду підкрався Андрій Богдан, який з широкою посмішкою на обличчі поставив Зеленському "ріжки", потрапивши на знімок.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський порадив "зайнятим" політикам віддати перевагу шаурму в якості перекусу.

Президент України Володимир Зеленський придбав шаурму на автозаправці і опублікував пост про це в Facebook.

Популярні новини зараз
Війна не закінчиться у 2026 і навіть у 2027: Анастасія Приходько розповіла, що заважає миру в Україні 25 березня навіть пташка гнізда не в’є: що категорично заборонено робити на Благовіщення-2026, прикмети Пенсіонерів можуть виселити з власних квартир: хто ризикує стати безхатьком Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Нагадаємо, 29 травня Зеленський екстрено вилетів на Львівщину. Президент поїде в Червоноград, де стався обвал на шахті, в результаті якого загинув шахтар, а ще одного гірника досі шукають.

Як повідомляв портал Знай.uа Зеленський призначив ще одного заступника глави АП та радника президента

Також Знай.uа писав, що Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради восьмого скликання.