Відомий політолог Юрій Романенко висловився про ситуацію в Харкові.

Відео розбору обстановки з'явилось у його Telegram-каналі.

"Барони хочуть попастися", - розповів Романенко у своєму новому відео

Юрій Романенко
Юрій Романенко

В ролику він розібрав політику Кернеса і Труханова, а також розповів про те, що необхідно робити Зеленському.

Варто нагадати, що В переддень виборів всі депутати по-різному агітують електорат. Хтось штовхає полум'яні промови на телебаченні, хтось усыпает країну білбордами і листівками, а хтось йде протоптаною доріжкою і підкуповує продуктами харчування.

вибори в Україні
вибори в Україні

Не став винятком легкого шляху і депутат від партії "Народний Фронт" Сергій Пашинський. Він щедро"усіяв" виборців не лише гречкою, але і згущеним молоком, консервами, макаронами, соняшниковою олією і вином. Фото "посилки" від Пашинського опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Сергій Наумович.

Нагадаємо, Романенко розповів, як Зеленському "почати грати з США"

Як раніше повідомляв "Знай.ua" У Зеленського прокоментували скандальні заяви співзасновника "Кварталу 95"

Також "Знай.ua" писав про те, що У Кернеса накупили "золоті ялинки"

Популярні новини зараз
Чоловікам 23-60 років закривають в'їзд до ЄС: майже половина нових українців у Чехії — чоловіки Тарифи від 100 грн: Київстар, Vodafone та lifecell — що вигідніше пенсіонерам Техогляд легковиків за директивою ЄС: МВС готує перевірку 9 систем просто на дорозі Українцям відключать газ за 7 порушень
Показати ще