Мер Одеси Геннадій Труханов потрапив до бази "Миротворець".

Його звинувачують у величезному списку порушень - від «фінансування МПЦ з міського бюджету» і голосування за «диктаторські закони» до розтрати державних коштів. Також одеському градоначальнику пригадали номери російських паспортів, компрометуючі фото і висловлювання.

"Центр" Миротворець" просить правоохоронні органи розглядати публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень", - стоїть підпис під його "досьє".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 14 листопада: вплив Близнюків, спілкування Левів та увага Дів Відмовлять на кордоні: який документ українцям обов’язково потрібен для поїздки в Польщу Заплатите комуналку і за себе, і за інших людей: українці залишаються із чужими боргами "Светр не врятує": українцям радять готуватися до зими без опалення, що робити, якщо ТЕЦ зупиняться
Показати ще

Нагадаємо, що Кернесу і Труханова влаштували "кривавий прийом" і коридор ганьби в Харкові.

Як повідомляв портал Знай.ua, Лесева потролліть новоспечену партію Труханова і Кернеса: "Дуже гнучкі хлопці".

Також портал Знай.ua писав, що Богуцька поставила "діагноз" партії Кернеса-Труханова.