У неділю, 9 червня, в Києві відбувся передвиборчий з'їзд політичної партії "Слуга народу" Володимира Зеленського. Під час з'їзду українцям представили частину списку партії на позачергові парламентські вибори. Окрім цього, у команді Зеленського заявили, що кандидатуру прем'єр-міністра представлять після дострокових парламентських виборів і формування коаліції.

Про це розповів глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков на брифінгу після її з'їзду.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Сьогодні вести якісь переговори, розмовляти про те, хто буде прем'єром або міністром охорони здоров'я, енергетики або за іншими напрямками, ми не будемо. Це неправильно", – наголосив він.

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

Популярні новини зараз
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
Показати ще

Разумков зазначив, що кандидатура нового очільника Кабінету міністрів також буде представлена після формування коаліції в парламенті.

Пропонуємо також ознайомитися зі списком учасників від партії "Слуга народу" на дострокових парламентських виборах:

З'їзд партії Слуга народу

1. Дмитро Разумков

2. Руслан Стефанчук

3. Ірина Венедиктова

4. Давид Арахамія

5. Галина Янченко

6. Михайло Федоров

7. Олександр Корнієнко

8. Анастасія Красносільська

9. Олександр Ткаченко

10. Жан Беленюк

11. Сергій Бабак

12. Владислав Криклій

13. Олена Шуляк

14. Дмитро Наталуха, правозахисник

15. Єлизавета Ясько

16. Олексій Коржель

17. Андрій Герус

18. Михайло Радуцький

19. Денис Монастирський

20. Данило Гетманцев

Нагадаємо, головна мета першого закордонного візиту Володимира Зеленського - надати чіткий і недвозначний сигнал партнерам про незмінність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Зеленського готують повномасштабний план повернення Криму.

Також Знай.ua писав, Зеленський в Брюсселі поставив крапку в питанні про переговори з Росією.