Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вже давно заявила про свій намір йти на парламентські вибори зі своєю партією, але багато українців збентежили ті прізвища кандидатів, які вони побачили у списку партії Юлії Володимирівни.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь! 

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"
Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Юлія Тимошенко є однією з найбільш значимих фігур на політичній арені України, однак раптово в мережі спливли факти, про які вона вважала за краще не поширюватися, йдеться на YouTube-каналі порталу Акценти, а саме відео носить гучна назва: "Тимошенко вважає українців за "недалеких" Таємний список майбутніх депутатів!"

У першу десятку списку політичної сили Тимошенко увійдуть Кириленко, Кожем'якін, Немиря, Власенко і Дубіль, при цьому джерело в партії назвало ще 5 прізвищ з першої десятки виборчого списку "Батьківщини".

Згідно з інформацією джерела, друга п'ятірка списку "Батьківщини" виглядає так:

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь! 

-Іван Кириленко;

-Андрій Кожем'якін;

-Григорій Немиря;

-Сергій Власенко;

-Валерій Дубіль.

Всі вони є діючими народними депутатами від "Батьківщини". Варто нагадати, що напередодні партія оприлюднила першу п'ятірку свого виборчого списку. До неї увійшли Юлія Тимошенко, Сергій Тарута, Валентин Наливайченко, Сергій Соболєв і Олена Кондратюк.

Нагадаємо, що Тимошенко відреагувала на українця Саакашвілі: "Кричуща несправедливість".

Як повідомляв портал Знай.uа, у Зеленського готують повномасштабний план повернення Криму.

Також Знай.uа писав, Зеленський в Брюсселі поставив крапку в питанні про переговори з Росією.