У мережі роздули гучний скандал через обмовки народного депутата Сергія Тарути

Заслуги українського політика Сергія Тарути щодо підтримки українських воїнів у боротьбі з проросійськими окупантами на сході України – незаперечні. Нещодавно про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян. Про це пише Рoliteka.

Так напередодні в мережі зчинили галас через випадково сказане слово Сергієм Тарутою, коли той виступав у нечужому для нього краї і в звільненому роками раніше українськими бійцями Маріуполі – той випадково назвав українських військових «бойовиками». Як з’ясувалося пізніше, просто обмовившись, стоячи за трибуною під палючим південним сонцем. Деякі з опонентів політика відразу ж «вчепилися» в випадкове слово і спробували роздути скандал, зробивши з людини, яка допомагала фронтові з самого початку війни, «проросійського» посіпаку.

Після інциденту на захист Сергія Тарути виступили українські воїни – зокрема екс-боєць і заступник командира відомого «Азову» Вадим Троян:

«Є хвиля, яку штучно розганяють ЗМІ, щодо виступу Тарути в Маріуполі. Зрозуміло, що вибори, і кому це вигідно. Ми відстояли Маріуполь разом з «Азовцями», маріупольцями. Так нам багато чого вдалося, завдяки Таруті », – написав Вадим Троян в мережі.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Показати ще

Екс-боєць «Азова» додав, що саме допомога Сергія Тарути для полку була неоціненною:

«Він власним коштом допомагав Азову, привозив інструкторів, брав участь в обороні і визволенні міста. Помилився в виступі, але це з кожним може трапитися. Але він не зраджував рідне місто і державу. А зраду шукайте в «Укроборонпромі» », – підсумував Вадим Троян.