Члени Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) проголосували проти проведення дебатів щодо відповідальності Росії за несплату внесків за членство в РЄ, а також проти обговорення розслідування катастрофи MH17.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні 24 червня в Страсбурзі (Франція), повідомляється на сторінці ПАРЄ в Twitter.

"Запит про проведення термінових дебатів по темі:” Покласти край російському шантажу і вимагати від членів Ради Європи, щоб Росія відповіла за відмову вносити членські внески” був тільки що відхилений Асамблеєю", – йдеться в повідомленні.

В повідомленні ПАРЄ також наголошується, що "асамблея відхилила запит про проведення термінових дебатів" на тему, пов’язану з розслідуванням загибелі рейсу MH17 в небі над Донбасом п’ять років тому.

Представник української делегації в ПАРЄ Ірина Геращенко зазначила на своїй сторінці в Facebook, що в залі присутня рекордна кількість членів Асамблеї. За словами Геращенко, українська делегація разом з делегаціями Великої Британії та Грузії розпочали боротьбу проти повернення Росії в ПАРЄ.

"Українська делегація, разом з британцями і грузинами починають боротьбу проти повернення російської делегації. Президент ПАРЄ поводиться ганебно. Новий Анрамонт в спідниці. Відверто підігруючи росіянам, які поки що блукають під ПАРЄ, чекаючи, що лобісти заведуть їх за ручку, і розвалять сам фундамент цієї фінансової інституції. Зал, європейці, відверто підіграють російському лобі", – написала вона.

Рекордна присутність членів ПАРЄ в залі. Українська делегація , разом з британцями і грузинами розпочинають боротьбу...

Geplaatst door Iryna Gerashchenko op Maandag 24 juni 2019

Популярні новини зараз
Перемогу Україні забезпечать жінки: екстрасенс Макс Гордєєв розповів про контрнаступ ЗСУ на росію і смерть путіна Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" Улюбленець мільйонів дівчат Гаррі Стайлз показав свою любов до України на весь світ: "Це наш прапор" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"
Показати ще

Глава української делегації Володимир Ар'єв повідомив, що президент ПАРЄ Ліліана Морі Паск‘є грубо порушила регламент: довільно змінила порядок денний, коли голосування показало, що не було достатньо голосів (2/3 від присутніх).

"Такого відвертого нахабства я не пам'ятаю за всі 6,5 років роботи ПАРЄ. Мало того, Паск‘є все визнала після того, як я взяв слово і вказав їй на це порушення, але відмовилася виправляти неправомірні дії! Саморуйнування ПАРЄ почалося. Ми звернулися до регламентного комітету і вимагаємо від Паск‘є усунутися від ведення сесії", — написав він Facebook.

У зв’язку з напругою в ПАРЄ перенесли святкування 70 -річчя Ради Європи на осінь. При цьому президент ПАРЄ Лідіан Марі...

Geplaatst door Volodymyr Ariev op Maandag 24 juni 2019

Крім того, член української делегації Георгій Логвинський повідомив про спільну ініціативу з Ар'євим.

"За підтримки делегації і групи справжніх правозахисників вирішили детально опрацювати російську доповідь і подали 226 правок, з метою покращити і доповнити текст. Мінімальний термін розгляду — годин 6. Це точно поламає плани Росії та їхніх провідників. Далі буде боротьба за кожне слово, яке може призвести до зовсім протилежного для росіян результату і явно змінює ситуацію. Так що, друзі, ми боремося до перемоги і, незважаючи на складнощі та розчарування, не опускаємо рук", — зазначив він у Facebook.

Народний депутат від "Народного фронту" Леонід Ємець уточнив на своїй сторінці у Facebook, що на засіданні регламентного комітету ПАРЄ чітко видно, як делегації поділилися на тих, хто за повернення Росії і тих, хто проти.

"За Росію: Франція, Німеччина, Італія, Ісландія, Сан-Марино, Туреччина, Нідерланди, Швейцарія, Норвегія, Монако. Проти Росії: Україна, Великобританія, Польща, Грузія, Литва", — написав він.

Зараз відбувається засідання регламентного комітета ПАРЄ. Чітко видно як делегації поділились на тих хто за повернення...

Geplaatst door Леонід Ємець op Maandag 24 juni 2019