Конституційний суд України визнав неконституційним положення частини п'ятої статті 176 Кримінально-процесуального кодексу, в якому йдеться про те, що до підозрюваних в тероризмі, злочинах проти основ національної безпеки України, перешкоджання діяльності Збройних сил неможливо застосувати більш м'який запобіжний захід, крім утримання під вартою. Передає "Укрінформ".

Надія Савченко
Надія Савченко

Відповідне положення КСУ прийняв за скаргою громадян, серед яких Надія Савченко і екс-голова Апеляційного суду АР Крим Валерій Чорнобук.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

За відповідне рішення проголосували 10 суддів.

Популярні новини зараз
Холод відступить: в Україну йде потепління, але з дощами Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще

Нагадаємо, дивна ганчірка на шиї Савченко змусила кіноманів перехреститися.

Раніше Знай.ua повідомляв, партія "Слуга народу" показали повний список кандидатів у депутати.

Також Знай.ua писав, маленький українець записав зворушливе звернення до Зеленського.