Фермери Болградського та Тарутинського районів Одеської області написали колективне звернення в правоохоронні органи з вимогою ініціювати перед Верховною Радою України питання про зняття недоторканності з народного депутата України Антона Кіссе. Про це повідомив ініціатор звернення Олександр Георгієв, пише Народна Правда.

Антон Кіссе
Антон Кіссе

«Депутат-рейдер Антон Кіссе вважає людей і їх землю своєю приватною власністю. Ми вже втомилися терпіти знущання Кіссе і його кримінальників. У людей відбирають землю. Кричущий випадок – це 1200 га виноградників, які Кіссе і банда його спільників відібрала у місцевих жителів. Під виглядом допомоги в оформленні документів Кіссе забирає все собі», – каже Олександр Георгієв.

Ініціатори звернення також заявили, що підконтрольні Антона Кіссе феремерские господарства без попередження не виплачують власникам землі оренду за їхні паї.

«Рейдер Кіссе або відбирає землю, або не сплачує орендну плату людям, користуючись статусом народного депутата. Збирає гроші на вибори. Достовірне відомо, що виплачувати оренду перестануть. Кіссе вичавлює з людей і землі всі соки. Ми втомилися терпіти знущання Кіссе і просимо центральну владу розібратися. На місцеву владу надії немає, тому що всі загрузли в корупції. Рука руку миє. Якщо нас не почують, будемо перекривати дороги», – стверджує Георгієв.

Популярні новини зараз

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

Показати ще

Нагадаємо, 3 липня в Одесі під стінами управління СБУ пройшов пікет з вимогою притягнути Антона Кіссе до відповідальності за сепаратизм.