Мер Києва Віталій Кличко заявив, що планує звернутися до суду з позовом проти телеканала "1+1".

Кличко вважає, що останнім часом в ефірі каналу транслюють маніпулятивні матеріали, що стосуються його роботи.

Телеканал дав відповідь на заяву Володимира Кличка. Так, у офіційній відповіді прес-служби 1+1 зазначається, що Кличко не зазначив, що саме викликало його обурення.

"Це вже не перша спроба нападати на канал та журналістів під час різних передвиборчих кампаній, а також використовувати судову систему як інструмент залякування незалежних ЗМІ. Соратник пана Кличка – Петро Порошенко – не так давно теж погрожував позовом. Але погрози так і лишилися у повітрі. Нам – не страшно. Тому що у своїй редакційній політиці журналісти керуються фактами, і на неї не впливають ані менеджмент, ані власники", - заявили представники телеканалу.

Заявляється, що наразі вони не впевнені, що Кличкосправді готовий йти до суду.

Популярні новини зараз
ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Ми не будемо піддаватися тиску та припиняти розслідування щодо корупційних схем та зловживання владою ні на місцевих рівнях, ні на рівні держави. Тому готові отримати позов, але не впевнені, що пан Кличко справді готовий йти до суду, принаймні за власною ініціативою, а не в результаті розслідувань кримінальних справ проти його дій в столиці".

Нагадаємо, Кличка "втомився" разом з Шулявським мостом.

Як повідомляв Знай. ua, Кличко злив Зеленському свою найбільшу фобію.

Також Знай. ua писав, що Кличко видав перл, від якого українці заплакали.