Про це повідомляє прес-служба РПЛ, пише Інформатор.

«Представник офісу Зеленського сказав про те, що треба скасувати мораторій на вивезення з України лісу, бо мовляв цей мораторій не працює. А насправді причина для скасування мораторію – це обіцянка ЄС дати чергову так звану «допомогу» – кредит на 500 млн євро з процентами, який треба повертати. Ціна цього кредиту – закриття сотень нових підприємств, які були створені в Україні за 2 роки дії мораторію. Фактично, це знищення української деревообробної і меблевої промисловості, десятки тисяч людей залишаться без роботи і зарплати, продовжиться варварська вирубка лісу від Карпат до Сумщини. Зате нова влада прозвітує, що взяла кредит у Єврокомісії», – обурився лідер Радикальної партії.

Ляшко: Скасування Зеленським мораторію на вивіз лісу знищить нашу деревообробну галузь

НЕ ДОЗВОЛЮ ПРОДАТИ НАШ ЛІС І ЗЕМЛЮ! Замість того, щоб оговорювати протидію будівництву «Північного потоку-2» і посилення антиросійських санкцій - на саміті Україна-ЄС домовлялися про скасування мораторію на вивіз лісу та на продаж землі. Судячи із заяви офісу президента, наша влада погодилась скасувати обидва мораторії в обмін на «допомогу» - кредит від Єврокомісії 500 мільйонів євро, який доведеться повертати ще нашим дітям і онукам. Ціна цієї «допомоги» – знищення нашої деревообробної галузі, закриття сотень підприємств, безробіття десятків тисяч людей і варварська вирубка наших лісів від Сум до Карпат. Ще гіршими будуть наслідки відкриття ринку землі – її скуплять іноземці, у яких є можливість взяти кредити у своїх банках під 0,5%, наші фермери залишаться без землі, а селяни - без роботи і соціальної сфери. Нам розказують, що ринок землі є у всіх країнах Європи і ми маємо зробити так само. Але не всі європейці цим задоволені. Я особисто говорив із представниками Прибалтики, де усю землю скупили фіни і шведи. Вони радять не слухати нікого і не дозволяти продаж землі. Я не дам владі пустити Україну по світу! Вимагаю від президента переглянути всі міжнародні угоди, які забирають у наших людей робочі місця і знищують нашу економіку.

Geplaatst door Олег Ляшко op Woensdag 10 juli 2019

Народний депутат наголосив на тому, що нова влада повинна шукати шляхи розвитку економіки України, а не продовжувати експортно-сировинну політику.

Популярні новини зараз
Військовий обурився, що повістки роздали нікчемам, які знущалися з дівчат: "Заберіть їх собі у райвідділ! ЗСУ – не смітник!" Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

«Поки наша економіка у такому стані, ми не можемо обійтись без підтримки МВФ. Але ця підтримка надзвичайно дорого коштує Україні. Це як сир у мишоловці: нам дають кредит, а в обмін забирають землю, вирубують та вивозять ліс і залишають українців без роботи. Як наслідок, більше двох мільйонів наших людей працює в Польщі та інших країнах. А хто ж підійматиме українську економіку? Тому треба радикально змінювати економічну політику, переглядати умови співпраці з ЄС і МВФ виключно на умовах, які відповідають національним інтересам України та сприяють відновленню економіки», – зазначив Ляшко.

Неприйнятними для команди РПЛ є не тільки наміри команди президента скасувати мораторій на вивіз лісу, а й відкрити ринок землі. Ляшко зазначив, багато європейських країн, які відмовились від мораторію на продаж землі, тепер шкодують.

«Ще одна умова надання цього кредиту – це відкриття ринку земель. І Зеленський підтвердив, що ставить перед собою таке завдання. Чи розуміє президент, що жоден український селянин землі не купить, коли почнуть продавати землю? Іноземці візьмуть кредити в своїх банках під 0,5% річних на придбання української землі, а український фермер і під 25% не візьме. В результаті вся земля буде, як у Прибалтиці – вся земля скуплена шведами і фінами. Я особисто говорив з литовцями і з латвійцями. Вони кажуть: «Зупиніться і не повторюйте наших помилок з продажем землі», – підсумував Ляшко.