Ветерани АТО, солдати і волонтери Чернігівщини хочуть мати свого представника в парламенті. Вони підтримали кандидатуру відомого правозахисника і громадського діяча Сергія Коровченко. Висування відбулося вчора, 17 червня, в місті Прилуки, Чернігівської області.

За словами волонтерів та ветеранів, їм необхідний представник, який займатиметься реальними справами, зокрема, допомагатиме солдатам на передовій та працюватиме над зміцненням обороноздатності країни.

Популярні новини зараз

Пророцтва легендарного Аристилла збуваються одне за одним: планета приречена, не врятується ніхто

Молода матуся народжує як конвеєр, чітко за місяць: світ в шоці від феноменального явища, фото

Європа дала українцям потужного стусана, заробітчани масово покидають нагріті місця

Головне за ніч: львівська авіакатастрофа, попередження Зеленського та "Майдан" під носом Путіна

Показати ще

«Сергій Коровченко – це людина, яка не словом, а ділом допомагає нашим хлопцям на фронті. На численні звернення щодо надання допомоги ми ніколи не чули відмови, ні в день, ні вночі. Робота волонтерів була б неможлива без таких справжніх патріотів. Від імені  волонтерської організації та воїнів-захисників я хочу подякувати Сергію Коровченку за допомогу. Ми підтримуємо його кандидатуру в народні депутати. З такими політиками Україна стане сильною, і ми переможемо ворога. Перемога буде за нами!» - заявив під час висування голова громадської організації «Патріот Прилуки» Олександр Дуденок.

Сергій Коровченко балотуватиметься по 210 одномандатному виборчому округу, який включає в себе Прилуцький, Бобровицький та Козелецький райони Чернігівської області.