Усі прихильники прямих переговорів про мир повинні голосувати за ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ

Про це після виходу з «Опозиційного блоку» заявив керівник Приморської районної організації партії в Одеській області Богдан Гіганов.

«Ще до об’єднань я прийняв для себе зважене рішення залишити лави партії, в якій був обраним керівником Приморської районної організації з моменту її заснування. Причина банальна – амбіції і гордість окремих її керівників затьмарили їм розум. Політична сила, яка організувалася з єдиною метою – принести в країну мир і розвиток, на жаль, здулася і перетворилася на клуб охочих отримати мандати за всяку ціну! І плювати, що сьогодні для цього потрібно встати пліч-о-пліч з поплічниками режиму Порошенка… Плювати на дані виборцям обіцянки ніколи з ними не співпрацювати. Адже сьогодні це виявилася єдина можлива конфігурація, при якій партія може пройти в парламент. Нехай і з поламаною ідеєю. Для мене це низько і стало останньою краплею», – написав Гіганов на своїй сторінці в Facebook.

Популярні новини зараз

Найбільш велелюбні знаки Зодіаку: кому буде мало одного партнера

Приват24 перестав працювати: у ПриватБанку зробили раптову заяву, стосується кожного клієнта

Це руйнує сім'ї: чому у Зеленського готові позбавити українців субсидій

Богдан в обіймах наркоторговця: Богуцька розкрила секрет скандального фото

Показати ще

За його словами, сьогодні єдина політична сила, яка послідовно і впевнено виступає за мир, а головне, не боячись нічого, робить для мируабсолютно конкретні речі – це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ.

“І дуже важливо не плутати фальшиву опозицію зі справжньою. За час каденції було різне – хороше і не дуже! Але це мій шлях, і він ще не закінчений. Яким він буде завтра у кожного з нас, дізнаємося після 21-го липня. Я б хотів, щоб незважаючи на обставини, ви, як і я, намагалися перебувати в першу чергу в гармонії з самим собою. Голосуйте по совісті!” – підсумував Богдан Гіганов.