У черговому випуску програми "Право на владу" мова йшла про "Зелений бум". В прямому ефірі з'ясовували, чи обернеться однопартійна більшість у Верховній Раді карт-бланшем на зміни, а чи ризиком надмірної концентрації влади в руках однієї політичної сили.

У прямому ефірі ток-шоу головау партії "Слуга народу" Дмитро Разумков розповів, що незабаром наступлять глобальні кардинальні зміни, а система працюватиме за законом. Вертикалі влади змінять повністю. Ніхто нікого покривати не буде, якщо будь-хто із влади – хто прийшов з командою "Слуги народу" чи не прийшов з командою – полізе до бюджету.

Також Разумков відповів на запитання про позицію партії "Слуга народу", яка самостійно формуватиме коаліцію новообраного парламенту та новий уряд України, щодо найгостріших питань української економіки – земля, пенсія, освіта.

Так, зокрема, Разумков відповів на запитання про продаж землі. Ринок землі потрібно відкривати, але не завтра, потрібно спочатку напрацювати законодавчу базу, зазначив лідер "Слуги народу"

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Показати ще

"Скільки землі у державній власності? 30%, кажуть. Але 30% від чого? Це складний процес. Треба брати усіх, хто причетний до сфери володіння землею і торгівлі землею, сідати і обговорювати, яким має бути законодавство з приводу землі", – сказав Разумков.

Також лідер партії "Слуга народу" розповів своє бачення у питання мораторію на продаж землі.

"Чи продовжать мораторій на продаж землі – не готовий відповісти. На референдум, я особисто вважаю, це питання виносити не варто,"– зазначив лідер "Слуги народу".

Дав відповідь Разумков і на питання про пенсії.

Разумков зазначив, що пенсійна система, на його думку, повинна бути накопичувальною. Але вийти повністю із солідарної системи Україна зараз не зможе. Натомість правильно було б почати реформування пенсійної системи із введення страхової пенсії і страхової медицини.

"У будь-якому випадку, станом на сьогодні соціальна сфера і пенсійна система без допомоги держави вижити не зможуть,"– наголосив Разумков.

Керівник "Слуги народу" також зазначив, що освітня реформа в Україні триває дуже повільно. Її треба переглянути, а темпи – значно пришвидшити.

"Якщо ми такими темпами будемо йти далі, то ця країна за 17-18 років просто не виживе – тут нікого не залишиться. До того ж, реформа має бути всеосяжною",– сказав Разумков.

Нагадаємо, Зеленський зустрівся зі "слугами народу" в Офісі президента

Як повідомляв портал Знай.ua, Разумков зі "Слуги народу" анонсував перше зібрання нової Ради

Також Знай.ua писав, політолог оцінив шанси коаліції "Слуги народу" Зеленського з "Голосом" і "Батьківщиною"