У партії "Слуга народу", яка за результатами виборів отримає в парламенті більшість, представили три кандидатури на крісло глави фракції. До речі, серед претендентів немає Дмитра Разумкова. Голові партії пророкують крісло спікера парламенту.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Чи може штраф від ТЦК з часом "згоріти": адвокат дав важливе пояснення Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Пенсіонери автоматично отримають надбавки у вересні ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам
Показати ще

Так, лідером фракції може стати представник президента в Раді Руслан Стефанчук (№2 у списку), Давид Арахамія (№4) чи Олександр Корнієнко (№7).

Нагадаємо, колір Верховної Ради — зелений: скільки депутатів і від якої партії пройшли до нового парламенту.

Як повідомляв Знай.uа медична реформа в Україні: Разумков розповів, як виправити те, що наворотів Супрун.

Знай.uа писав, стало відомо, яку посаду займе Разумков у новому парламенті: "Вважають відвертою дурістю".