Блогер Михайло Шнайдер опублікував на своїй сторінці новий пост, в якому порівняв старого міністра з новим.

"Два Прем'єр-Міністра.
Дві паралельні Реальності.
І нова мені більше по Душі"- підписав Шнайдер.

Користувачі мереж почали коментувати публікацію.

Популярні новини зараз
Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя"
Показати ще

Нагадаємо, Верховна Рада 9 скликання більшістю голосів проголосувала за призначення прем'єр-міністром Олексія Гончарука. Ще кілька місяців тому він працював у створеному при Кабміні Офісі ефективного регулювання (BRDO). Після перемоги Володимира Зеленського став заступником голови Офісу президента (ОПУ). До цього політик не обіймав керівні посади у владі.

Як Гончарук потрапив у команду Зеленського і зміг пройти шлях до такої значущої посади за такий короткий термін?

Юрист і менеджер

Гончаруку 35 років. Як і багато інші представники нової влади, він прийшов у політику з юриспруденції. В 2006 році закінчив Інститут права Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) та здобув кваліфікацію магістра. Потім – науковий ступінь доктора філософії в галузі права в Національній академії державного управління при президентові України.

Нагадаємо, тисячі маленьких дніпрян можуть не піти в садок: що робити батькам.


Як повідомляв раніше Знай.uа, під Харковом виявили тіло з мотузкою на шиї: копи прочісують кожен метр, вбивця поруч.


Також Знай.uа писав про те, що на Прикарпатті пенсіонер вистрілив собі в голову з рушниці, але не помер.