Народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський потрапив у черговий скандал. Він сильно обурився, коли батьки однієї із шкіл Дніпра не здали гроші на потреби школи.

Скандальний депутат своєрідно відреагував у Facebook на потребу привести в порядок територію школи. Він в досить грубій формі запропонував батькам учнів самим скинутись по 100 гривень на люки.

Допис Максима Бужанського

Максим Бужанський не проявив ініціативи у вирішенні проблеми належним чином, а саме притягненням до відповідальності недбалих чиновників у своєму окрузі в Дніпрі.

"Питаю - а що, батьки не можуть скинуться по 100 гривень і купити ці люки? ... Але прийду на збори і скажу батькам, що вони дол***оби", - написав він. Максим Бужанський

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Максим Бужанський

Бужанський в результаті вибачився за свою емоційність та не відповідний лексикон і заявив, що ситуація вже зрушилась з місця – директори шкіл пішли писати заявки на ремонти.

Раніше Максим Бужанський вже потрапляв у гучні скандали. Один із них трапився, коли нардеп поспілкувався з журналісткою в грубій манері, що викликало обурення громади.

Нагадаємо, раніше Бужинський опинився в центрі гучного скандалу, депутат накинувся на журналістку

Як повідомляв портал "Знай.ua", Бужанському доведеться довго вибачатися, у Зеленського поставили крапку у скандалі

Також "Знай.ua" писав, що Бужанського зі "Слуги народу" заклювали за образу журналістки