У понеділок, 30 вересня у Страсбузі відкрилась осіння сесія ПАСЄ, яка триватиме до 4 жовтня. В знак протесту проти повернення Росії в Асамблею Україна не братиме участі в її роботі. Україну підтримали ще 4 держави.

Відсутністю делегації на осінній сесії Асамблеї Україна розпочала свій демапш в ПАРЄ. Про це заявила глава делегації України в ПАРЄ Єлизавета Ясько.

У сесії ПАРЄ, присвяченій 70-річчю Ради Європи, крім України не братимуть участі Литва, Латвія, Грузія та Естонія. Таке рішення на консультаціях прийняли делегати цих чотирьох країн. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook.

Консультації в Страсбурзі з колегами з групи Балтік + (Литва, Латвія, Естонія і Грузія)

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський розповів про свій біль рука об руку з першою леді: "Ми плачемо так тихо..."

Микита Джигурда побив Отара Кушанашвілі відразу після нардепа і притиснув балетну "курагу" Волочокової до плеча-Настя в істериці

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Він повідомив, що делегації України, Грузії, Литви, Латвії та Естонії проведуть консультації і про подальші спільні дії.

"Прийняли спільні рішення: не брати участі в заходах з відзначення 70-річчя Ради Європи, не брати участь у відкритті сьогоднішньої сесії; о 12.00 провести зустріч з французьким держсекретарем мадам Моншален; після цієї зустрічі знову провести консультації про подальші спільні дії", - повідомив він.

Нагадаємо, Україна розпочала демарш в ПАРЄ.

Як повідомляв портал Знай.ua, ПАРЄ ухвалила ганебні рішення щодо Росії

Також Знай.ua писав, глава української делегації в ПАРЄ приголомшила українців своєю заявою.