Дружини президента Володимира Зеленського Олена оприлюднила на офіційній сторінці в Іnstagram допис, як вони вітали найкращих вчителів України із професійним святом.

View this post on Instagram

Сьогодні ми з Володимиром вітали в Офісі Президента українських вчителів, які є фіналістами конкурсів «Учитель року – 2019» та Global Teacher Prize Ukraine 2019. Спілкуватися з ними було надзвичайно приємно! Я б дуже хотіла, щоб наші діти знайшли свого вчителя, людину, що навчить їх вчитись та чиї моральні принципи вони наслідуватимуть. Викладачі, з якими ми мали змогу спілкуватись сьогодні – саме з таких. Мене вразили багато історій з тих, якими вони поділились з нами. Наприклад, про те, як вони проводять заняття на природі та пояснюють математичні формули на прикладі квітів. Про те, як вчать не окремих предметів, а цілому життю. Ми з Володимиром дуже вдячні вам за вашу роботу. Ми пишаємось українськими вчителями, що виховують покоління розумних, людяних та спраглих до знань дітей. Дякуємо! #вчителіважливі

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

В Офісі Президента привітали українських вчителів, які є фіналістами конкурсів "Учитель року – 2019" та Global Teacher Prize Ukraine 2019.

Популярні новини зараз

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Показати ще

"Я б дуже хотіла, щоб наші діти знайшли свого вчителя, людину, що навчить їх вчитись та чиї моральні принципи вони наслідуватимуть. Викладачі, з якими ми мали змогу спілкуватись сьогодні – саме з таких. Мене вразили багато історій з тих, якими вони поділились з нами. Наприклад, про те, як вони проводять заняття на природі та пояснюють математичні формули на прикладі квітів. Про те, як вчать не окремих предметів, а цілому життю", - написала Олена.

"Ми з Володимиром дуже вдячні вам за вашу роботу. Ми пишаємось українськими вчителями, що виховують покоління розумних, людяних та спраглих до знань дітей", із вдячністю підсумувала перша леді.

Як відомо у першу неділю жовтня всі освітяни України відзначають своє професійне свято, а кращих із кращих відзначають нагородами на всіх рівнях.

Нагадаємо, Олену Зеленську "зловили" в несподіваному місці, емоції зашкалюють: "Моя улюблена перша леді".