Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив про зустріч з представниками Американської торгової палати. На ній сторони обговорили зелену енергетику, співпрацю Уряду з Нацбанком, про поточні переговори України з МВФ, про ФОПів та важливі економічні законопроекти, прийняті новим парламентом.

Олексій Гончарук наголосив, що держава для представників бізнесу має бути передбачуваною, а законодавство не має створювати бар’єри та зайві бюрократичні перепони для бізнесу.

Олексій Гончарук

Український прем’єр-міністр повідомив, що на засіданнях Уряду було скасовано близько 20 актів, які створювали бізнесу бюрократичні перепони. Серед них:

  • спростили порядок реєстрації іноземних представництв в Україні;
  • скасували корупційне поле під час видачі спецдозволів на користування надрами. Відтепер ці дозволи будуть видаватися на електронних аукціонах;
  • скасували контрольні марки (голограми) на диски з фонограмами, відеограмами, базами даних. Самі по собі ці марки не гарантували захист від контрафактної продукції, особливо через інтернет;
  • скасували дублювання регуляторних актів у сфері роздрібної торгівлі алкоголем. Це знищить корупцію у сфері, а бізнес заощадить близько 1,5 млн грн/рік.

Олексій Гончарук

Популярні новини зараз

Узбережжя "засіяло" статевими органами, поціновувачі "полунички" в захваті, фото 18+

Яке свято 14 грудня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

ПриватБанк терміново попередив українців про нову схему шахраїв

"Висохла вся": Волочкова в міні-шортах приголомшила своїми "трьома волосинками"

Показати ще

"Ми обрали складний шлях. Щоб все втілити в життя, нам потрібен не один рік. А поки домовились з колегами з Американської торгової палати активно співпрацювати разом. Якщо є якісь побажання та зауваження, Уряд завжди готовий вислухати та допомогти. Якщо інвестиціям в Україну заважають зайти бюрократичні складнощі — ми їх маємо усунути. Це робота держави. Робота бізнесу — інформувати нас про це завчасно. Бізнес та влада постійно мають "звіряти" годинники та працювати спільно!", - написав Гончарук. Олексій Гончарук

Олексій Гончарук подякував колегам з АСС за предметний конструктивний діалог та дружню атмосферу та пообіцяв систематичні зустрічі з ними.

Допис Олексія Гончарука

Нагадаємо, раніше Зеленський хоче створити стартап-платформи для українських студентів

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кабмін збільшив кількість вихідних на Різдво

Також "Знай.ua" писав, що уряд Зеленського прийняв важливе для водіїв рішення