Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив про зустріч з представниками Американської торгової палати. На ній сторони обговорили зелену енергетику, співпрацю Уряду з Нацбанком, про поточні переговори України з МВФ, про ФОПів та важливі економічні законопроекти, прийняті новим парламентом.

Олексій Гончарук наголосив, що держава для представників бізнесу має бути передбачуваною, а законодавство не має створювати бар’єри та зайві бюрократичні перепони для бізнесу.

Олексій Гончарук

Український прем’єр-міністр повідомив, що на засіданнях Уряду було скасовано близько 20 актів, які створювали бізнесу бюрократичні перепони. Серед них:

  • спростили порядок реєстрації іноземних представництв в Україні;
  • скасували корупційне поле під час видачі спецдозволів на користування надрами. Відтепер ці дозволи будуть видаватися на електронних аукціонах;
  • скасували контрольні марки (голограми) на диски з фонограмами, відеограмами, базами даних. Самі по собі ці марки не гарантували захист від контрафактної продукції, особливо через інтернет;
  • скасували дублювання регуляторних актів у сфері роздрібної торгівлі алкоголем. Це знищить корупцію у сфері, а бізнес заощадить близько 1,5 млн грн/рік.

Олексій Гончарук

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще

"Ми обрали складний шлях. Щоб все втілити в життя, нам потрібен не один рік. А поки домовились з колегами з Американської торгової палати активно співпрацювати разом. Якщо є якісь побажання та зауваження, Уряд завжди готовий вислухати та допомогти. Якщо інвестиціям в Україну заважають зайти бюрократичні складнощі — ми їх маємо усунути. Це робота держави. Робота бізнесу — інформувати нас про це завчасно. Бізнес та влада постійно мають "звіряти" годинники та працювати спільно!", - написав Гончарук. Олексій Гончарук

Олексій Гончарук подякував колегам з АСС за предметний конструктивний діалог та дружню атмосферу та пообіцяв систематичні зустрічі з ними.

Допис Олексія Гончарука

Нагадаємо, раніше Зеленський хоче створити стартап-платформи для українських студентів

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кабмін збільшив кількість вихідних на Різдво

Також "Знай.ua" писав, що уряд Зеленського прийняв важливе для водіїв рішення