Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька провела аудит в Національному інституті раку. З її слів, в результаті перевірки були виявлені помилки та численні порушення.

Інформацію щодо аудиту в Національному інституті раку Скалецька опублікувала на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook, повідомляє видання Politeka.

Зоряна Скалецька

"Результат внутрішнього аудиту в Національному інституті раку виявив, на жаль, численні порушення. Перевіряли роботу Інституту, в період з 1 січня по 20 вересня 2019", – написала міністр. Зоряна Скалецька

Зоряна Скалецька розмістила у мережі перелік порушень, виявлених в ході перевірки. Серед них:

Популярні новини зараз
Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах Стендап-комік Олександр Сас вирішив "хайпанути" і висміяв жінок у ЗСУ - вже попрощався з кар'єрою: "Погано пожартував" Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще
  • відсутність регламентованого порядку формування потреби для закупівлі лікарських засобів і медичних виробів – немає прозорої системи;
  • встановлено необґрунтовано великі залишки препарату Метотрексат Тева;
  • дороге устаткування не використовується для лікування пацієнтів, а стоїть на складі;
  • нестача комп’ютерної техніки на складі на суму близько 700 000 гривень.

Зоряна Скалецька

Публічних коментарів від співробітників Національного інституту раку поки не надходило. Раніше, 16 серпня, Національна поліція повідомила про обшуки в приміщеннях Національного інституту раку. Причиною стали повідомлення про випадки хабарництва у медустанові.

Допис Зоряни Скалецької

Нагадаємо, раніше Скалецька розповіла про перемогу МОЗ

Як повідомляв портал "Знай.ua", Скалецька взялася за Національний інститут раку

Також "Знай.ua" писав, що у мережі з'явилася інформація про те, скільки заробили у вересні керівники МОЗ