Сергій Сивохо, якого нещодавно призначили радником в РНБО, опублікував привітання з нагоди річниці визволення України від фашистських загарбників.

Публікація з'явилася на сторінці Сивохо у Facebook. Новообраний радник секретаря РНБО подякував ветеранам війни та висловив сподівання, що скоро в Україні запанує мир.

Сергій Сивохо привітав ветеранів

"75-я річниця визволення України від фашистських загарбників. Вітаю всіх нас з цією важливою і пам'ятною датою! Ми з вами знаємо, якою страшною була ціна цієї перемоги. Вічна пам'ять героям! Спасибі за мужність ветеранам війни. Боляче, що ми знову зіткнулися з війною. Але я впевнений, що скоро в Україні з'явиться новий свято миру. Світ - нам!", - написав Сивохо. Сергій Сивохо

Популярні новини зараз

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Сергія Сивохо було призначено радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу. Колишній шоумен пояснив, що на новій посаді він відповідатиме за гуманітарну політику та роботу з людьми.

Допис Сергія Сивохо

Нагадаємо, раніше Сергія Сивохо призначили радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу

Як повідомляв портал "Знай.ua", радник секретаря РНБО з питань реінтеграції Донбасу Сергій Сивохо розповів, за що відповідатиме на посаді

Також "Знай.ua" писав, що Сивохо озвучив перші плани по Донбасу