ПАТ "Центренерго" за січень-вересень 2019 року зазнало збитків у розмірі 1,49 млрд грн проти 489,5 млн грн прибутку за аналогічний період 2018 року. Про це повідомив ExPro Electricity із посиланням на портал держпідприємств.

Чистий дохід підприємства за 9 місяців 2019 року скоротився на 4% до 10,9 млрд грн в порівнянні з 9 місяцями 2018 року. Собівартість реалізованої продукції Центренерго за цей період становить 11,42 млрд грн.

Минулого року Фонд держмайна проводив конкурс із приватизації державного пакету акцій (78,3%) "Центренерго", проте конкурс був скасований.

Популярні новини зараз

Погода на 13 листопада: синоптик розповіла про серйозне похолодання

Доленосний листопад: астролог назвав знаки Зодіаку, чия доля перевернеться з ніг на голову

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

Українцям перерахують пенсії у три етапи: хто потрапить у першу хвилю підвищення виплат

Показати ще

Напередодні заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів заявила, що "наведення ладу" в компанії і виведення її на приватизацію займе до двох років.

Раніше видання "Економічна правда" заявила про встановлення контролю над Центренерго олігархом Ігорем Коломойським.

За підрахунками "Бізнес Цензора" збитки, завдані продажем електроенергії за заниженими цінами заводам Коломойського, складають 690 млн грн за чотири місяці. Зі свого боку Голова Комітету з ПЕК Андрій Герус заявляв, що Центренерго збільшило виробництво і тільки з листопада почне продавати електроенергію на біржових сегментах ринку (за ринковою ціною. – Ред.).