Відбулася телефонна розмова Володимира Зеленського і президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. Співбесідники обговорили підготовку до засідання стратегічної ради. 

Очільники держав в рамках телефонної розмови говорили про підготовку до засідання стратегічної ради, який відбудеться в Києві під головуванням президентів України та Туреччини. 

Володимир Зеленський, president.gov.ua
Володимир Зеленський, president.gov.ua

"Глави держав відзначили обопільну налаштованість на подальше посилення співпраці в усіх напрямах, що становлять взаємний інтерес", повідомляє представництво Президента. Педставництво Президента

Володимир Зеленський і Реджеп Таїп Ердоган погодилися з важливістю активізації переговорного процесу щодо підготовки до укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною. Турецький президент запевнив Володимира Зеленського у підтримці територіальної цілісності України. Ердоган також привітав кроки українського президента на шляху до мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Володимир Зеленський і Реджеп Таїп Ердоган, president.gov.ua
Володимир Зеленський і Реджеп Таїп Ердоган, president.gov.ua

Володимир Зеленський у свою чергу привітав участь турецьких компаній у виставці "Зброя та безпека-2019", відзначивши важливість співпраці з Туреччиною у контексті посилення обороноздатності України.

Нагадаємо, раніше у Туреччині провели День української культури

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Туреччині з українцями сталася смертельна ДТП

Також "Знай.ua" писав, що Путін з Ердоганом ухвалили доленосне рішення щодо Сирії