Люди, які живуть на окупованих територіях, не хочуть, щоб там була Україна. А у нас дуже мало аргументів для того, щоб переконати, що Україна - це добре. Тому примирення з ними якщо і можливе, то за багато років, а не зараз.

Таку думку висловив заслужений журналіст України військовий спецкор Руслан Ярмолюк в ефірі програми "Право на владу".

За словами журналіста, Україна не надала жителям окпованих територій достатньо аргументів на свою користь. Люди, які там живуть, не приховують, що вони, хоч і ходять на українську територію за пенсіями, не хочуть, щоб їх звільняли.

Натомість вони хочуть, щоб ми перед ними вибачились.

"Вони хочуть, щоби ми перед ними вибачились. За що ми маємо вибачатись? За виколоті очі чи відрізані голови?", - емоційно зазначає Ярмолюк.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші Доведеться двічі розщедритися: українців повторно змусять сплатити податки Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Показати ще

Українцям буде важко примиритись з мешканцями нині окупованих територій, переконаний фронтовий журналіст.

"Зараз ми не можемо примиритись, треба років 5-10, поки ми дійдемо до якойсь точки дотику", - сказав Ярмолюк.

«Вони хочуть, щоби ми перед ними вибачились. За що ми маємо вибачатись? За виколоті очі чи відрізані голови»?

«Вони хочуть, щоби ми перед ними вибачились. За що ми маємо вибачатись? За виколоті очі чи відрізані голови»? Українцям буде важко примиритись з мешканцями нині окупованих територій, переконаний фронтовий журналіст Руслан Ярмолюк. «Зараз ми не можемо примиритись, треба років 5-10, поки ми дійдемо до якойсь точки дотику», - сказав Ярмолюк в студії ток-шоу «Право на владу».

Geplaatst door ПРАВО НА ВЛАДУ op Donderdag 7 november 2019

Нагадаємо, Австрія виділила Україні 1 млн євро на відновлення Донбасу

Як повідомляв портал Знай.ua, іноземні посли відвідали район розведення сил на Донбасі.
Посли іноземних держав особисто переконалися, що Україна виконує свою частину домовленостей стосовно розведення сил.

Також Знай.ua писав, що речниця Зеленського Мендель потрапила у скандал через поїздку до Станиці Луганської