Міністерство закордонних справ Туреччини спростувало поширену російськими пропагандистами інформацію про нібито відновлення вантажного поромного сполучення між Туреччиною і окупованим Росією Кримом.

Про це 22 листопада заявив посол України в Туреччині Андрій Сибіга, назвавши інформація про відновлення морського сполучення між Кримом і Туреччиною фейковий. Свою заяву дипломат розмістив на офіційній сторінці у Twitter.

″Міністерство закордонних справ Туреччини на звернення посольства спростувало черговий фейк російської пропаганди про нібито відновлення морського сполучення Керч-Зонгулдак», - написав дипломат.

Зазначимо, що фейк розпустили російські ЗМІ, які з посиланням на підконтрольного Росії директора автономної некомерційної організації ″Південний регіональний центр підтримки експорту″ Наталію Сєрову повідомили про ″відновлення вантажного поромного сполучення між Кримом і Туреччиною″.

Цю інформацію на своїх сторінках в соцмережах також розповсюдила колишня російська прокурорка Криму, депутатка Держдуми Наталія Поклонська.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Нагадаємо, путінська пропагандистка Скабєєва установила черговий рекорд маразму

Як повідомляв портал Знай.ua, імпорт з Росії знищує українську енергетику та вуглевидобуток

Також Знай.ua писав, командувач ВМФ розповів, що накоїла Росія з захопленими кораблями