Днями ОП оприлюднив відео, на якому президент Зеленський обговорює з прем’єром Гончаруком, "шептуном" Богданом та кількома іншими чиновниками питання зниження тарифу на опалення.

Блогер Ігор Лесєв назвав відео Зеленського "шулерським". Про це мова йде у новому випуску своєї програми "Не добрий вечір".

"Я вам зараз поясню, що це було шулерське відео. Вони не лише не збираються нам знижувати тарифи - вони навіть не збираються нам їх залишити на цьому дикому рівні", - зазначив блогер.

Лесєв пояснив як і на скільки нам піднімуть тарифи цієї зими.
 
Блогер нагадав, що старий уряд Гройсмана навесні скинув ціну на газ для населення  на 2 гривні 30 копійок за кубометр, що дозволило в середньому економити 150-200 гривень.
 
А в листопаді вже уряд Гончарука підвищив тариф на 80 копійок. Здавалося б  - дурниця, але ці 80 копійок обернуться для українців тисячами. 

"Взимку споживання газу зростає майже в 10 разів. Середня сім'я взимку використовує 220-250 кубів на місяць. Це означає, що платіжка починається від 1600 грівасиків. Тобто, ось ці 80 копійок підвищення від Гончарука -  це плюс до платіжки ще 200-300 гривень. Це я вам називаю взагалі мінімальний поріг. Ось все що нам в літній сезон дали заощадити, зжере за один зимовий місяць", - зазначає блогер.

Крім того, нагадує Лесєв, з  січня 2020 року на нас чекає ще один "сюрприз" - скасовується гранична ціна на газ для населення.

"Це означає, що нам будуть впарювати середньоринкову ціну на газ. А взимку вона, природно, зростає. І це значить, що середня платіжка вже цієї зими зросте на 400-500 гривень. Ви оцінили красу цього фільму?  Набір хіпстерів і патентованих дегенератів роблять нам нерви", - зазначив Лесєв.

Популярні новини зараз

Путін так вплинув? Зеленський вперше дав інтерв'ю російським журналістам, - ЗМІ

В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки

Привітання з Днем ангела Андрія: листівки і вірші

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

Показати ще